Petter Thoen Maybe
2018-06-29
556019
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943), "Maybe...", signerad och numrerad P Thoen 27/30, digital print, bladstorlek ca 49x49 cm