Vaser 1 par Kina
2018-06-30
555985
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VASER, 1 par, 1900-talets början, Kina, blåvit dekor med slingrande drakar, höjd ca 15 cm
Drakarna med nagg, skada