Esaias Thorén teckningar
2018-06-27
555977
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Geometriska motiv, signerade samt daterade E. THORÉN -81, 4 st, bläck på papper, ca 18x11 cm