Lisa Rinnevou färglitografi
2018-06-29
555964
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972): Vänner, signerad Lisa Rinnevou, 161/225, färglitografi, ca 46x42,5 cm