John Jon-And akvarell
2018-06-29
555950
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN JON-AND (1889-1941): Nakenmodell, stämpel signerad, akvarell ca 62x42 cm
Fläckar