Stig Claesson färglitografi
2018-07-02
555898
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Motiv från söder i Stockholm, signerad och daterad Stig Claesson -76, 278/300, färglitografi, ca 43x50 cm