Roland Svensson Gillöga
2018-08-19
555891
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Från Storskäret Gillöga", signerad roland S, kolteckning, ca 29x35 cm,
Läs mer
PROVENIENS:
Etikett på baksidan: Färg och Form 1948