Orientmatta semiantik
2018-06-30
555853
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, ca 192x128 cm
Skador, kortsida tappar knutar, äldre lagningar, spår av äldre malangrepp