Oljemålning Verner Molin
2018-06-28
555848
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VERNER MOLIN (1907-1980), Från ladugården, signerad och daterad 1944, olja på duk ca 65x80 cm
Smärre krackelyr