Oljemålning Eric Hallström
2018-06-28
555845
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERIC HALLSTRÖM (1893-1946), "Bussen kommer", signerad, olja på pannå, ca 52x65 cm