Oidentifierad konstnär oljemålning
2018-06-28
555816
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Hamnmotiv, signerad J. Colinson, olja på duk, ca 54x43 cm
Krackeleringar