Axel Peter oljemålning
2018-06-28
555773
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AXEL PETER (1863-1942): Stilleben, Ax Peter, olja på pannå, ca 30,5x45 cm
Ytskador