Joakim Allgulander
2018-06-28
555762
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Unexpected emptiness", signerad och numrerad 94/150 Joakim Allgulander, färglitografi, bladmått ca 49x38 cm