Armring sterlingsilver design Elon Arenhill
2018-06-27
555558
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ELON ARENHILL, armring, hamrat sterlingsilver, signerad, innerdiameter ca 65 mm, vikt ca 59,3 g
Bruksslitage