Bägare Fahlberg Nilsson
2018-06-29
555549
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÄGARE, silver, Carl Nilsson Fahlberg Uppsala, otydligt årschiffer, invändigt förgylld, ciselerad dekor, höjd ca 8 cm, vikt ca 47 g
Bucklor