Vinglas starkvinsglas mm
2018-06-29
555546
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VINGLAS, STARKVINSGLAS, SEJDEL, mm, 9 st, 17/18/1900-tal, graverad dekor, höjd ca 10,5-18 cm
Smärre nagg