Vinglas 17/1800-tal
2018-06-29
555538
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VINGLAS, 2+2, 17/1800-tal, graverad dekor, med monogram VK resp ER, vardera höjd ca 15,5 cm
Två glas med fotnagg