Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MIA LUNDQVIST (samtida): "Min själ", monogramsignerad, 357/370, färglitografi, bladmått ca 26,5x45 cm
Zustandsbeschreibung
555528
2018-06-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner