Danka Jaworska färglitografi
2018-06-27
555521
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DANKA JAWORSKA (Polen/Sverige, född 1951): "Karla", signerad, numrerad 33/40, etat II, färglitografi, bildmått ca 51x35 cm