Cecilia Sikström färglitografi
2018-06-27
555515
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CECILIA SIKSTRÖM (född 1962): "Audrey", signerad, 33/190, färglitografi, ca 74x60 cm