Gunnar Greiber oljemålning
2018-06-27
555512
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GUNNAR GREIBER (1919-2011), figurkomposition, signerad Greiber, olja på duk, 61x58 cm
Smärre slitage