Oidentifierad konstnär porträtt
2018-06-29
555468
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800/1900-tal, porträtt, otydligt signerad, olja på duk, ca 59x44 cm
Lagningar