Assietter Kina och Japan
2018-07-02
555433
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ASSIETTER, 2+1, porslin, Kina och Japan, 1900-talets början, dekor i emaljfärger och underglasyrblått, botten med märke, diameter ca 17 cm
Slitage