Göran Brunius oljemålning
2018-06-26
555423
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2005), "I Skogen", monogramsignerad GB samt ´´Göran Brunius´´, olja på duk, 93x66 cm
Smärre slitage