Saltkar rokoko
2018-06-29
555418
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALTKAR, 1700-tal, rokoko, mässing, höjd ca 3,5, 8x6,5 cm
Slitage