Erik Jerken oljemålning
2018-06-27
555329
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIK JERKEN (1898-1947): Blomsterstilleben, olja på duk, signerad Jerken, 61x46 cm