Lampord Nordiska Kompaniet

Lampord Nordiska Kompaniet
Lampord Nordiska Kompaniet
Lampord Nordiska Kompaniet
Lampord Nordiska Kompaniet
Lampord Nordiska Kompaniet
Lampord Nordiska Kompaniet
Lampord Nordiska Kompaniet
Lampord Nordiska Kompaniet
Lampord Nordiska Kompaniet
Lampord Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORD, Triva-serien, Nordiska Kompaniet, 1960-tal, skiva fanerad i teak, svartlackerat underrede, skyltmärkt, höjd ca 44, 62x42 cm

555307

2018-06-29