Solstolar 1900-tal
2018-06-27
555286
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOLSTOLAR, 2+2, st., omkring 1900-talets mitt, bok med klädsel i bomullssmärting, rutig respektive randig
Varierande slitage