Carl Einar Figge Fredriksson oljemålning
2018-06-26
555283
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON (1887-1951): "Stadshuset från Söder", signerad och daterad -29, olja på duk, ca 41x33 cm
Mindre dukhål