Paul Osipow etsning
2018-06-26
555279
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PAUL OSIPOW (Finland, född 1939): Morgonväckning,
signerad och daterad Paul Osipow, 1/35, etsning, 27x39 cm