Akvarell Japan
2018-06-26
555268
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AKVARELL, Japan, 1900-talets början, motiv av geisha, kalligrefi samt sigill, ca 27x24 cm
Passepartout med fläckar