Akvarell Kina 1900-tal
2018-06-26
555222
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Kina 1900-tal): Figurkomposition, akvarell på papper, ca 102x55,5 cm
Skador, fläckar