Knut Rathsman akvarell 1920-tal
2018-06-27
555178
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KNUT RATHSMAN (1894-1974): Självporträtt, signerad och daterad Rathsman 1922, akvarell, ca 34x26 cm