Esaias Thorén oljemålning
2018-06-25
555152
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ESAIAS THORÈN (1901-1981), surrealistisk komposition med ansikte, signerad, troligen utförd under 1950-talet, olja på pannå ca 36,5x45 cm
Obetydligt kantslitage