Gärsnässtolar
2018-06-25
555133
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 6 st, daterade 2007, Gärsnäs, stomme i massiv och skiktlimmad björk, klädsel i blå mocka, stämplade "Gärsnäs", stapelbara, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, fläckar och märkern