Ulrica Hydman Vallien
2018-06-25
555040
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2008): Kärleksbild, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 62x86 cm
Skador: Oramad
Oramad