Madeleine Pyk färglitografi Provence
2018-06-25
555011
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Det dukade bordet" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad , färglitografi, bladmått ca 64x49 cm
Skador: Oramad
Oramad