Oljemålning
2018-06-30
554996
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Marin nr 10", signerad och daterad a tergo Th. E. Ljunggren 1963, olja på pannå 58x50 cm