Kaffekoppar England
2018-06-23
554915
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KAFFEKOPPAR, FAT, ca 35 dlr., porslin, England, 1800-tal, varierande dekor, förgyllda detaljer, diameter ca 7-22 cm
Slitage, sprickor, lagningar