Robert Högfeldt oljemålning
2018-06-23
554890
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Skogsmotiv, signerad R Högfeldt, akvarell, ca 31x42 cm