INGRID JÖVINGER (1894-1976): Kristen figurscen, si
2018-06-23
554869
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INGRID JÖVINGER (1894-1976): Kristen figurscen, signerad, daterad 1969, olja på duk, ca 99x80 cm