David Larsson serigrafi
2018-06-23
554859
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAVID LARSSON (född 1968), "4B", signerad David Larsson, numrerad 18/50, serigrafi, ca 70 x 70 cm