Felix Hatz olja på pannå
2018-06-23
554848
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FELIX HATZ (1904-2000), landskapsmotiv med hus, signerad, olja på pannå, ca 50x65 cm