Piedestal 1800-tal
2018-06-22
554830
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIEDESTAL, 1800-talets slut, svartlackerat trä, höjd ca 116 cm
Torrsprickor, åldersslitage