Uno Vallman oljemålning
2018-06-25
554692
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): figurkomposition, signerad och daterad Uno Vallman 1965, olja på duk, 65x54 cm