Oljemålning 1800-tal
2018-06-22
554641
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av man, olja på duk, ca 52x41 cm
Krackeleringar, lagningar, retuscher