Axel Olsson färglitografi
2018-06-24
554552
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AXEL OLSSON (1899-1986): Figurkomposition, signerad Axel Olson, numrerad 11/260, färglitografi, ca 31x38 cm
Gullnad