Madeleine Pyk
2018-06-24
554548
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition, signerad M Pyk, 91/190, färglitografi, ca 63x49,5 cm