José Luis Sanchez
2018-06-24
554541
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOSÉ LUIS SANCHEZ (född 1926): Utan titel, signerad JL SANCHEZ, numrerad 444/1000, brons, sockel i svart plast, höjd 5, 13x7 cm, total höjd 8 cm