Ljuskrona oscariansk
2018-06-23
554503
| Klubbat belopp | 13 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LJUSKRONA, 1800-talets slut, oscariansk, för 15 ljus, förgylld stomme, behängd med prismor, höjd ca 90 cm
prismor saknas